Vyhledávání

Recenzie

Ebericht_Diverses_Zuercher.pdfEbericht_TinniTool_Abele.pdfEbericht_TinniTool_Cattani__I_.pdfEbericht_TinniTool_Cuerel.pdfEbericht_TinniTool_CD_Kate__GB_.pdf

Ebericht_TinniTool_Ehrenreich.pdfEbericht_TinniTool_Fischer.pdfEbericht_TinniTool_Elsner.pdfEbericht_TinniTool_Glarner.pdfEbericht_TinniTool_Hakan.pdf

Ebericht_TinniTool_Guether.pdfEbericht_TinniTool_Hartung.pdfEbericht_TinniTool_Heeb.pdfEbericht_TinniTool_Lobbia2__I_.pdfEbericht_TinniTool_Nobel.pdf

Ebericht_TinniTool_Nufer.pdfEbericht_TinniTool_Oppliger.pdfEbericht_TinniTool_Sardo_I.pdf

 

Datum : 21.11.2011

Příspěvek od  : Marie Klimperová

 

Dobrý den!

V létě jsme u Vám zakoupili Tinni Tool - laser pro odstranění tinitu.

Výsledek je asi 90% což je super. Chtěla bych laser používat i pro další aplikace, ale problém je v tom, že jsem někam založila ten list,kde byly uvedeny způsoby použití. Prosím Vás, zda by bylo možno tento návod od Vás získat. Předem Vám moc děkuji.

Vážený pane Škarabela,
moc Vám děkuji za rychlou a perfektní odpověď. Můj e-mail můžete klidně použít na vaše stránky. Já bych chtěla celou proceduru zopakovat ještě jednou teď v zimě, kdy budu mít více času. Po skončení Vás budu opět informovat o výsledku. Ještě jednou děkuji za skvělé služby.


S přátelským pozdravem Klimperová

Marie Klimperová
Jiráskova 1816/77
75501 Vsetín

 

 

Dátum
Vložil
Titulok

Poškodený sluch

Volám sa Dano a mám 33 rokov. Po niekoľkých rokoch pískania v ľavom uchu som sa pred štyrmi rokmi rozhodol navštíviť ušnú lekárku. Čiastočne ma k tomu prinútilo aj konštatovanie viacerých ľudí z môjho okolia, že isto mám niečo s ušami, teda že isto slabšie počujem. Medzi moje hoby patrí aj lesná turistika a pozorovanie lesnej zvery, čo praktizujem buď sám, alebo s mojím o 20 rokov starším kamarátom, a aj pri porovnaní s ním som zistil, že isto počujem slabšie ako on. Plus to pískanie ma v lesnom tichu dosť rozlaďovalo. Návšteva ušnej lekárky potvrdila, že som utrpel poškodenie sluchu a to tak, že slabšie počujem vyššie a vysoké tóny. Ľavé ucho na tom je o niečo horšie a plus to pískanie v ňom. Lekárka mi ozrejmila, že toto je nezvratný stav a predpísala mi užitie niekoľkých infúzíí nejakej látky, aby sa ochránil aspoň sluch ktorý mi ostal. O zlepšení nemalo byť ani reči. Poškodenie som si spôsobil sám, a to hlasným počúvaním hudby a to aj na diskotékach, a streľbou z palných zbraní bez chráničov sluchu. Celkovo som chrániče nepoužíval pri žiadnej činnosti, kde by sa to aj žiadalo a toto bol výsledok. Zhruba v tej dobe som zachytil v novinách nejaký článok o novom prístroji TinniTool, ktorý by mi teoreticky mohol pomôcť. Až prednedávnom som sa však dostal k samotnej kúpe prístroja. Po 10 týždňoch používania, a to 20 minút denne na každom uchu, môžem skonštatovať, že pískanie v ľavom uchu, aj keď mi ešte celkom neustúpilo je slabšie a hlavne určite na obe uši počujem lepšie, čo podotkla zatiaľ najmä moja žena, lebo mi postačuje aj nižšia úroveň hlasitosti na TV prijímači pri jeho sledovaní a aj pri počúvaní hudby v aute. Hlavne pridávaním hlasitosti na všetkom, som ju totiž vedel riadne "vytočiť". TinniTool budem používať aj naďalej, keďže 10 týždňov je pri pískaní v uchu minimum a dúfam, že to prestane.

 

Dátum
Vložil
Titulok

Používanie TinniTool spolu s cvičením

Začalo to asi pred desiatimi rokmi bolesťou ľavého ucha. Po odstránení mandlí bolesť ustúpila a ja som mal pokoj asi tri roky. Po troch rokoch mi začalo v ľavom uchu jemne šelestiť. To trvalo asi pol roka a potom zrazu sa to začalo zosilovať až tak, že keď som bol na diskotéke, tinitus prehlušil hudbu! Naviac ma začali páliť zvukovody.
Chodil som na rôzne vyšetrenia a užíval lieky, ale nič nepomáhalo. Potom sa choroba ako keby ukludnila a boli aj 2-3 mesiace bez tinitu, alebo bol veľmi slabý. Ale prestávky keď som bol bez tinitu sa skracovali, až bol prakticky neustály. Najhoršie bývalo vždy ráno.
Asi pred troma mesiacmi som si zakúpil laser Tinni Tool a začal ho používať. Keby som povedal že je to zázračná vec a funguje sama od seba, asi by som klamal. Už pred tým som začal cvičiť strečingové cvičenia na chrbát a cvičenia na krčnú chrbticu. Musím povedať že táto kombinácia zatiaľ funguje a intenzita tinitu sa znížila na akceptovateľnú úroveň a sú dni, dokonca už aj týždne keď si to ani nevšimnem. Samozrejme, okrem rána, kedy je intenzita vyššia, alebo keď si zdriemnem počas dňa, tak po prebudení.
 

 

Kacnikova© 2010 Všechna práva vyhrazena.